server-computers

antivirové

Vyčištění počítače od virů

Náhled programu RemoveIT Pro

Vyčistěte svůj počítač od virů, internetových červů, adwaru a spywaru. Program odstraní řadu virů, které běžné antivirové programy nenaleznou. Virová databáze programu je denně aktualizována a stiskem jediného tlačítka ji můžete nahrát z internetu do vašeho nainstalovaného programu.

Stáhnout RemoveIT Pro 2.3 SE

Snadná ochrana proti spyware

Náhled programu SpywareGuard

SpywareGuard poskytuje rezidentní ochranu proti špehovacím programům (adware, spyware). Program pracuje obdobným způsobem jako antivirové programy. Vyhledává špehovací programy v souborech typu EXE a CAB a v případě, že nějaký spyware nalezne, zobrazí varování a informace o nalezeném programu a zablokuje k němu přístup. Program lze opět snadno aktualizovat prostřednictvím internetu.

Stáhnout SpywareGuard 2.2

Profesionální antivirový program v češtině

Náhled programu NOD32

Uživatelsky velmi příjemný antivir, který obstál v uznávaném testu 100% Virus Bulletin již několikrát po sobě. Ten zkoumá, zda antivirus dokáže odstranit všechny viry, které jsou na seznamu aktivních virů. 

Stáhnout NOD32

Stáhnout NOD32


Odstraňování virů

Náhled programu Quick Virus Remover

Volně šiřitelná aplikace Quick Virus Remover je schopna vyhledávat v souborech běžné a známé viry. V porovnání s komerčními aplikacemi je tedy její použití poněkud limitované a  Quick Virus Remover není schopen plně komerční antivirové programy nahradit. Na druhou stranu může sloužit jako jednoduchá pomůcka při odstraňování běžných virů.

Stáhnout Quick Virus Remover 1.7.9.3